37 مدل بهترین کرم ضد چروک و سفت کننده ( صورت ) ایرانی و خارجی

افراد سیگاری معمولا پوست نازکتری نسبت به غیر سیگاری ها دارند و پوست آنها مستعدتر برای بروز علائم پیری زودرس می باشد در این سنین، تولید چربی زیر پوست وعملکرد سلولهای فیبروبلاست کاهش می یابد لذا این سلولها دیگر جوان وفعال نیستند وبه همین دلیل کیفیت ومقدار تولید کلاژن الاستین در پوست کاهش می یابد و در نتیجه باعث ظهور علائم پیری ، از بین رفتن قوام پوست وبروز چین وچروک، شلی وافتادگی در پوست میشود تاثیر محصولات هورمون رسانی (ضد پیری)تالگو بر پوست محصولات اکسپشنال با عملکرد بسیار بالا یک راه حل دائمی برای مراقبت پوستی است .این کمپلکس ضد پیری، ترکیبی از هورمونهای طبیعی جلبک دریایی ، عصاره انجیر مصری، روغن بادام شیرین ، ویتامین c , کرم ضد چروک خانگی قوی عصاره روغن زیتون و روغن ماکادمیا است که باعث تغذیه پوست می شود ونیروی انقباضی فیبروبلاست ها و خاصیت جوانی آنها را برای داشتن پوستی صاف تر وسفت تر با ظاهری جوانتر رابه پوست هدیه می کند همچنین حجم چروکها را کم می کندو لکه های تیره مربوط به پیری را از بین می برد.

پیری زودرس پوست از حدود 20 سالگی آغاز می گردد و طی سالیان به تدریج از میزان تولید رشته های کلاژن و الاستین که باعث استحکام، قوام و انعطاف پذیری پوست می گردند، کاسته شده و سرعت جایگزینی سلول های مرده، با سلول های جدید و جوان کاهش می یابد.

در آخر در مورد این کرم باید گفت، که این کرم ضد چروک در بسته بندی های 45 گرمی تولید می شوند. غذاهایی که لیکوپین تولید میکنند، انگار که SPF طبیعی برای پوست ایجاد میکنند. خیلیها از کرمهای صورت با SPF حدود ۳۰ بهره میبرند. عدد SPF را هم به ۵۰ میرسانیم که خیالمان راحتتر شود. اگر بخواهیم به چند نوع از مهمترین مارکها اشاره کنیم میتوانیم موارد زیر را نام ببریم. همیشه قبل از استفاده از کرم های ضد پیری مراقبت از پوست ، تمام آثار آرایشی را پاک کنید.

در این میان، بازار کرمها، اسپریها و آمپولهای ضد پیری پوست بسیار داغ شده است، ولی آیا واقعا این مواد کارساز هستند؟ پیری پوست که با علایمی همچون چین و چروک، کاهش میزان شفافیت پوست، خشکی، خارش و کاهش ضخامت چربی لایه های زیرین پوست شناخته می شود، تحت تاثیر دو عامل اصلی درون زا (وراثتی) و برون زا (عوامل محیطی) ایجاد می گردد. آیا روغن نارگیل چین و چروک پوست را کاهش می دهد؟ همچنین ماده خشکی پوست را کاهش داده و از آن در برابر نور خورشید محافظت میکند؛ و با لایهبرداری از پوست آن را شفافتر و زیباتر میسازد.