,خبر داغ" />حدود 30 ساعت فیلم آموشی حرف آخر آموزش پایه هشتم حرف آخر برای تمام دروس! رتبه های برتر حرف آخر رتبه های برتر حرف آخر در برنامه های تلویزیونی ما حاضر شده اند و از راز موفقیتشان می گویند. این 30 ساعت فیلم آموزشی در حقیقت 15 درصد از بودجه بندی کنکور را شامل می شود به عبارتی با دیدن این قسمت ها می توانید 40 تست قطعی کنکور را برای خود پس انداز کنید. پکیج 5 روز با حرف آخر نتیجه تلاش تمام اساتید حرف آخر بوده و در مدت 5 روز با یک برنامه بی نظیر و همراهی مشاوری از حرف آخر می توانید 40 تست قطعی کنکور را برای خود پس انداز کنید. همچنین در بسته 5 روز با حرف اخر از تمامی دروس تدریس در اختیار شما قرار داده خواهد شد به عنوان مثال مباحثی که در زیست شناسی پکیج 5 روز با حرف آخر مشاهده خواهید کرد شامل مباحث جذب مواد در روده، پانکراس و دیابت، قلب و نوار قلب، گلبول قرمز و تیروئید می باشد که دانش آموز در قالب 5 روز آموزش با پکیج رایگان حرف اخر به سادگی هرچه تمام می تواند پرونده آموزش این مباحث را زیست حرف آخر به اتمام برساند.

اما خدماتی مشاوره ای که در کنار پکیج 5 روز با حرف آخر در اختیار شما قرار داده می شود نیز به شدت می تواند در افزایش بازدهی موثر باشد. در این پکیج سبک آموزشی همانند سایر تدریس های حرف آخر بر پویا نمایی استوار است و شهودی سازی و الگو سازی در آموزش استفاده شده است. همچنین در این پکیج مطابقت هایی که مجموعه های حرف آخر با سوالات کنکور 98 و 99 داشت را بررسی کردیم. قیمت پکیج 5 روز با حرف آخر مبلغی معادل 1/500/000 هزار تومان می باشد اما در طرح ویژه ای که برای شما عزیزان تدارک دیده ایم این پکیج به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. پکیج 5 روز با حرف آخر ؛ کاملا رایگان! ویدیو بالا یک نمونه از تدریس زیست شناسی و اساتید زیست حرف آخر در پکیج 5 روز با حرف آخر می باشد که به صورت کامل مبحث پانکراس را آموزش داده اند و با مشاهده ویدیو بالا می توانید یک تست کنکور را به موسسه حرف آخر خود اختصاص دهید. با پوریا مظفریان کوهی از انگیزه مفاهیم شیمی دهم و یازدهم شوید!

همه ما نیاز به انگیزه داریم تا بهترینِ خودمان را پیدا کنیم. از تمام دروس کنکور مباحثی با بودجه بندی مشخص و دارای تست قطعی کنکور برای شما انتخاب کردیم تا با مشاهده آن ها کامل به مبحث مورد نظر تسلط پیدا کنید. به عنوان مثال در آموزش مبحث ترکیب تابع کل این مبحث با الگوی ماشین که مدت زمان آموزش آن حدود 15 دقیقه است حل می شود یا با الگو فرمول فش استاد شیروانی تمامی سوالات تبدیل واحد شیمی را به سادگی هر چه تمام می توانید حل کنید و از یادگیری و حل تست لذت ببرید. شما فقط مبلغ 35 هزار تومان هزینه ارسال و بسته بندی را پرداخت می کنید و در ضمن اگر ساکن تهران باشید به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه پست هم پکیج 5 روز با حرف آخر شامل چه مباحثی است؟ همچنین در برنامه ای که در داخل کتاب کار بسته هدیه موسسه حرف آخر وجود دارد به صورت کامل تعین شده است که هرروز چه مباحثی را باید مطالعه کنید، برای هر مبحث چند دقیقه فیلم آموزشی ضبط شده است و زمانی که شما باید برای مشاهده آن مبحث اختصاص دهید نیز تعین شده است.

با آزمون های حرف آخر علاوه بر حل استاندارد ترین تست های شبیه ساز کنکور می توانید دروس خود را مرور کنید. آزمون های حرف آخر جزو استاندارد ترین آزمون های آموزشی هستند که بیشترین تطابقات را با سوالات کنکور هم دارند. کتاب کار حرف آخر ؛ نیازی به نوشتن نیست! قرار نیست وقت با ارزش شما برای نوشتن صرف شود. هر روز شروع شما با صحبت های انگیزشی پوریا مظفریان مربی انگیزشی و همکار آموزشی ما خواهد بود. برای مشاهده نمونه تدریس های بیشتر هم می توانید از طریق صفحه نمونه تدریس های حرف اخر اقدام کنید. مطابقت های 100 درصدی با سوالات کنکور اتفاقی نیست! در پایان هر روز آزمونک هایی را داریم که شامل تعدادی تست کنکور و تالیفی می باشد. کنکور یعنی استفاده از تجربه افراد موفق! دیدنش خالی از لطف نیست. این سوالات توسط برترین طراحان کشور تالیف شده است و همچنین علاوه بر این ویژگی دارای پاسخنما نیز می باشند و با هر آزمونی که داوطلب حل خواهد یک قادر خواهد بود تا یک دور دروس خود را مرور کند. کتاب کار شامل همه مباحث تدریس شده در دی وی دی ها می باشد و شما فقط با دقت فیلم ها را باید ببینید تا خوب یاد بگیرید.