“Uber for Trucks” چین با جمع آوری 1.7 میلیارد دلار پیش از عرضه اولیه سهام در سال آینده

All Truck Alliance ، یک شرکت نوپای چینی که خدماتی مانند Uber را برای صنعت حمل و نقل حمل و نقل فراهم می کند ، به گفته افراد آشنا در این زمینه ، در حدود 1.7 میلیارد دلار سرمایه برای افزایش بیشتر تجارت خود پیش از عرضه اولیه در سال آینده جمع می کند.

مردم گفتند که این شرکت که SoftBank Group Corp. و Alphabet Inc ژاپن را از بسیاری از حامیان برجسته خود می داند ، 10 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است. به گفته یکی از افراد ، Fidelity International و شرکت سهام خصوصی Permira از جمله سرمایه گذارانی هستند که قصد دارند در آخرین دور بودجه شرکت کنند.

All Truck Alliance که در چین با نام Manbang Group نیز شناخته می شود ، پیش از این در اوایل سال 2018 با ارزیابی 6 میلیارد دلاری حدود 2 میلیارد دلار سرمایه جمع کرده بود. بر اساس CB Insights ، علاوه بر SoftBank و Alphabet ، سرمایه گذاران در آن دور قبلی شامل Sequoia Capital China ، Tencent Holdings Ltd. و GGV Capital بودند. پیش از این در اواخر همان سال به دنبال جمع آوری پول بیشتر بود ، اما در نهایت این برنامه ها را به تعویق انداخت.

این شرکت در گویانگ ، واقع در استان گوئیژو در جنوب غربی چین مستقر است و در سال 2017 از ادغام دو شرکت بزرگ “حراج کامیون” چین ایجاد شده است. این یک برنامه تلفن همراه را اجرا می کند که رانندگان کامیون را به مشاغلی که نیاز به حمل کالا در داخل کشور دارند متصل می کند. All Truck Alliance در حال حاضر در بیش از 300 شهر چین فعالیت می کند و بودجه تدارکات ، بیمه ، کارت سوخت و فروش کامیون جدید را به کاربران خود ارائه می دهد.

All Truck Alliance حق عضویت سالانه تا حدود 250 دلار از برخی از حمل و نقل های موجود در سیستم عامل خود دریافت می کند و اخیراً برای هر معامله ای که تسهیل می کند کمیسیون را دریافت می کند. این شرکت همچنین بودجه و سایر هزینه ها را نیز جمع آوری می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>