2 متر 29/600/000 تومان می باشد

یکی از نکاتی که حائز اهمیت است استفاده نکردن از جوشکاری برای وصل این ها می باشد زیرا دودی که به وجود می آید بسیار سمی می باشد. داغ وجود الگوی شبیه کریستالی بر روی سطح است که گاهی اوقات به عنوان “spangle” نیز نامیده می شود. علاوه بر این ، فولاد گالوانیزه بلافاصله آماده استفاده هنگام تحویل است. برای این منظور معمولا در سقف کیوسک های فروشگاهی قلاب های مخصوصی جهت بارگیری سازه به وسیله جرثقیل تعبیه شده که به راحتی به کمک آنها سازه از زمین بلند و بر روی کف یک تریلی سوار شده و مجددا پس از انتقال آن را در محل جدید به همین روش پیاده و در محل نهایی نصب می شود. خرید کانکس کلبه ای از آنجایی که این سازه بصورت یک تکه ساخته شده در هنگام خرید و انتقال آن نیز به همین صورت بایستی یکجا با جرثقیل بارگیری و به وسیله یک کامیون کفی دار به محل مورد نظر منتقل نمود. خیر. درواقع ماموریت و وظیفه اصلی کانکس عابر بانک محافظت از دستگاه و تجهیزات ماشین ATM که داخل آن قرار داده شده بوده و حتما برای انتقال آب و جلوگیری از تابش مستقیم خورشید و همچنین تنظیم دمای داخل سازه تمهیداتی توسط تیم متخصص بانکی و طراحان کانکس در نظر گرفته شده است.

بنابراین لوله ها به منظور انتقال این سیالات مهم و اساسی به منازل، ساختمان ها و سایر پروژه های ساخت و ساز استفاده می شوند. گرم است. به منظور اطمینان از کیفیت ، تولید کنندگان لوله گالوانیزه معمولی ، بیشتر از الکترو گالوانیزه (آبکاری سرد) استفاده نمی کنند. گالوانیزه داغ در مقایسه با الکترو گالوانیزه ، سفید نقره ای ، ظاهری مستعد خطوط آب و چند قطره تومور آشکارتر است ، به ویژه در یک سر قطعه کار. داغ از چند برابر محافظت در برابر خوردگی ضخیم الکترو گالوانیز چندین برابر لایه لوله گالوانیزه شادآباد الکترو گالوانیز است. گالوانیزه یا گالوانیزه یک فرایند تولید است که در آن روکش روی روی فولاد یا آهن برای محافظت و جلوگیری از زنگ زدگی اعمال می شود. لذا نیاز به پوششی برای مراقبت و محافظت دارند تا در مقابل زنگ زدگی مقاوم باشند. 4. فروشگاه محصولات خاص : برخی برند های بزرگ در مواقعی که در فروش ویژه سالانه هستند برای اطلاع رسانی از این کیوسک ها در نزدیکی شعب خود استفاده نموده و یا برای برند سازی از آنها برای شو محصولات خود در نمایشگاه های موقت و یا محل های دائمی در سطح شهر نیز استفاده می کنند. کاربرد کانکس فروشگاهی اگر چه در ابتدا کانکس های فروشگاهی فقط برای فروش تنقلات یا گاها به عنوان دکه بلیط فروشی استفاده می شدند اما در طول زمان بوجود آمدن نیاز ها و محصولات مختلفی که این سازه ها عرضه می کنند باعث تخصص گرایی و و تنوع زیاد و استفاده آنها در حوضه های مختلف شده که مهمترین آنها عبارتند از: 1. بوفه : کانکس مغازه ای یا بوفه از نمونه های پرکاربررد این سازه ها در مجتمع های عمومی مانند بیمارستان ها و ساختمان های درمانی ، اداری ، مدارس و مجتمع های فرهنگی ورزشی می باشد.

یکی از نکات مهم برای خریداران ورق گالوانیزه، انتخاب برند ورق گالوانیزه و کارخانه تولید کننده آن، نوع کاربرد و مصرف آن می باشد. بیشترین کاربرد این نوع سازه های فانتزی برای بوفه ، فروشگاه های شهری و کانکس های خدماتی بوده که در محیط های خارج از ساختمان نصب و مشغول به فعالیت می گردند. از آنجایی که این سازه ها دارای ابعاد کوچکی هستند به راحتی با یک جرثقیل سبک در حدود 4 تن می توان آن را بارگیری کرده و حتی برای مسافت های نزدیک درون شهری می توان با همان جرثقیل و بدون نیاز به کفی تریلی آنها را به محل مورد نظر منتقل و در آنجا با همان جرثقیل پیاده نمود. در آخر نیز باید به این نکته اشاره کرد که کیوسک های دستگاه عابربانک باید مجهز به دستگاه های ذخیره برق برای مواقع اضطراری و سیستم های هوشمند درب بازکن با کارت عابر بانک و همچنین سیستم های خنک کننده مخصوص باشد که با توجه به شرایط و ابعاد کانکس مقدار و قدرت هرکدام مشخص می گردد.همچنین در برخی از این کیوسک ها فضایی برای قرار گرفتن اپراتور و یا یک کارمند بانک در نظر گرفته می شود که در ساعات اداری در آن حضور یافته و ضمن راهنمایی مشتریان در انجام برخی امور اداری چنانچه سیستم ها قطع شده یا دستگاهی نیاز به شارژ داشته باشد، به امور آنها رسیدگی کند.

به عنوان نمونه شما می توانید با اتصال زانوهای گالوانیزه یک تغییر جهت 90 درجه را در مسیر لوله گالوانیزه جوشی ایجاد کنید. لوله گالوانیزه سرد مخصوص قطعات ریز یا کوچک است و ضخامت کمی دارد. معمولاً لوله مانیسمان به نسبت لوله درزدار شرایط تولید پیچیدهتری دارد و باید از شمشهای فولادی و یا آهنی به صورت کامل تحت شرایط خاص تولید شود؛ به همین جهت است که لوله سیاه قیمت مناسبتری در بازار دارد. فولاد گالوانیزه چه مزایایی دارد؟ فولاد گالوانیزه به دلیل دوام زیاد ، دارای استحکام و شکل پذیری فولاد به علاوه محافظت در برابر خوردگی پوشش روی و آهن ، یکی از محبوب ترین انواع فولاد است. این نوع میلگرد دارای مقاومت تسلیم و کششی بیشتر نسبت به دو نوع دیگر است البته مقاومت کششی آن باعث نشده تا نتوان این میلگرد را خم کرد و خمکاری این میلگرد با نرمی انجام میگیرد. البته به هر اندازه که وزن این ورق ها افزایش پیدا کند، قیمت آن نیز بالا می رود. از آنجایی که لولههای فولادی انواع مختلفی دارند، بنابراین کاربردهای گستردهای هم خواهند داشت.