,خبر داغ" />به عنوان مثال دیگر داوطلب برای مبحث کاربرد مشتق دیگر حتی به عمل مشتق گیری نیز نیاز ندارد و در ادامه به قدرتی خواهد رسید که کل سوالات ریاضی کنکور را مانند مهراد زارع که از بهترین منبع ریاضی کنکور استفاده کرده بود به جای 47 دقیقه در 30 دقیقه جواب خواهد داد. شاید باور نکنید ولی در مبحث کاربرد مشتق برای حل سوالات از مشتق گیری استفاده نمیشود و با یک الگو کل سوالات را سریع حل خواهید کرد. یعنی فقط در 80 ساعت میتوانید با کم حجم ترین دی وی دی آموزشی کنکور پرونده ریاضی کنکور خود را یک بار برای همیشه ببندید و خیال خود را از بابت درس ریاضی برای همیشه راحت کنید. آموزضش صفر تا صد به صورت زبان حرف آخر کامل 80 ساعت! در واقع در سال های قبل عدم کارایی دی وی دی های آموزشی سبب شد که والدین و دانش آموزان دید بسیار بدی نسبت به دی وی دی های آموزشی کنکور پیدا کنند. این سوال را برای این طرح کردیم زیرا افراد زیادی نسبت به دی وی دی های کنکور بد بین هستند و حق هم دارند. در داخل راین پکیج همه چیز شهودی است و قرار نیست نه فرمول حفظ کنید نه تکنیک بلکه به صورت کاملا مفهومی ریاضی را یاد خواهید گرفت اما به سبک استاد منتظری بهترین مدرس ریاضی کنکور.

اما یک مثل قدیمی و زیبا است که میگوید “هر حسنی کچل نیست و هر کچلی حسن نیست ” و همانگونه که در بالا نیز اشاره شد دی وی دی های آموزشی کنکور میتوانند بسیار مفید و ارزشمند نیز باشند و مهم فقط این است که بهترین آن ها انتخاب شود. فقط یک تماس تا تغیر سرنوشت ریاضی کنکور خود فاصله دارید. پکیج ریاضی حرف آخر ویژگی های خاص خود اجی مجی پنجم دبستان را دارد. اگر هر آنچه که بلد هستید در داخل آن کتاب بیاورید آیا به بازار کلاس خصوصی خود لطمه نخواهید زد؟ یکی از دلایلی که ممکن است ریاضی کنکور برای تعداد زیادی از افراد نا مفهوم و گنگ باشد، آموزَش نادرست آن است به طوری که در سال 97 از 569984 نفر شرکت کننده در کنکور تجربی حدود 219000 نفر از داوطلبان ریاضی را منفی زدند و این آمار وحشتناک ترین آمار کنکور است و در سال 98 نیز این اتفاق تکرار شد. فردی که به عنوان بهترین مدرس ریاضی کنکور شناخته میشود و در سال های اخیر به محبوب ترین مدرس ریاضی کنکور تبدیل شده است و نتیجه های درخشانی نیز با تدریس بی نظیر استاد علبدالرضا منتظری کسب شده است.

جراحی ژنیکوماستی یا عمل کوچک کردن سینه مردان
مطالب مهم

پکیج ریاضی حرف آخر کم حجم ترین منبع آموزش ریاضی کنکور نیز میباشد. چرا پکیج ریاضی حرف آخر بهترین منبع آموزش ریاضی کنکور شناخته میشود؟ بهترین دی وی دی ریاضی کنکور که به جرائت میتوان آن را بهترین منبع آموزش ریاضی کنکور نیز لقب داد. اماااا خبر خوب. یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما عزیزان توسط برترین کارشناسان تحصیلی و رتبه های برتر کنکور که به صورت کامل به مشکلات آموزشی شما گوش خواهیم داد و بهترین راهکار را برای حل آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. نگران نباشید امروز یک هدیه ویژه برای شما داریم و 15 درصد از کل کنکور را به صورت رایگان می توانید در اختیار داشته باشید و در طی 5 روز با همراه با مشاوره و پشتیبان به صورت کامل توانایی پاسخگویی به 40 تست قطعی کنکور را کسب کنید. اما امروز به سراغ بهترین دی وی دی ریاضی کنکور خواهیم رفت و به شما منبعی را معرفی خواهیم کرد که دیگر با فرمول خداحافظی خواهید کرد در درس ریاضی.

به طوری که زمان کل آموزش در ریاضی حرف آخر حدود 80 ساعت است. در کمتر از 90 ساعت پرونده ریاضی کنکور را با موسسه حرف آخر حل تست ببندید. حال بماند که در مسیر برگشت یک دور هم بزنید. در مورد کتاب های آموزشی خودتان را جای یک مولف قرار دهید که قرار است کتابی برای کنکور بنویسید و یا حتی بهترین کتاب کمک درسی را نیز تالیف کنید. همچنین این نظر افرادی است که درصد های بسیار بالایی در درس ریاضی کسب کرده اند و همچنین مقاله مربوط به رتبه برتر های کنکور حرف آخر را از همین سایت و توسط لینکی که گذاشته شده است مطالعه کنید. این نوع آموزش در حال حاضر با پکیج ریاضی حرف آخر امکان پذیر شده است چرا که به زبانی بسیار ساده و کاملا مفهومی ریاضی را به شما آموزش میدهد. امیدوارم این توصیها برای شما مفید باشد و به صورت کاملا صادقانه تمامی موارد بالا گفته شد و تجربه ای بود که در رابطه با تاثیری که دی وی دی های آموزشی کنکور در نتیجه کنکور من داشت خلاصه برایتان گفتم.

باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه
مطالب مهم

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با معرفی ۵ فصل تست خیز فیزیک کنکور وب سایت خود باشید.