بیشتر کشورها برنامه های ردیابی تماس Covid-19 را ارائه می دهند ، اما تصویب نابرابر است

برنامه های ردیابی تماس Covid-19 از شرکت های اپل و گوگل همراه با شواهدی وجود دارد که تا زمانی که افراد کافی از آنها استفاده می کنند ، می توانند به کاهش عفونت کمک کنند.

چهارده ایالت و واشنگتن دی سی اخیراً فناوری “اعلان قرار گرفتن در معرض” را که شرکت ها در سیستم عامل های تلفن های هوشمند خود تعبیه کرده اند ، به کار گرفته اند – مهمترین سهم Big Tech در مبارزه با Covid-19. کالیفرنیا و سایر ایالت ها در حال آزمایش این فناوری هستند و می توانند به زودی آن را منتشر کنند. به شما اجازه می دهد افرادی که آزمایش Covid-19 مثبت دارند به دیگران که قبلاً از نزدیک با آنها در تماس بوده اند هشدار دهند که باید اقدامات احتیاطی یا آزمایش انجام دهند.

همانطور که تعداد موارد منفجر می شود و تعداد واکسن ها در سراسر کشور هنوز ماه ها باقی مانده است ، متخصصان اپیدمیولوژی می گویند این فناوری می تواند به کند شدن شیوع ویروس کمک کند – اگر آزمایش گسترده و گسترده ای در دسترس باشد. با این حال بسیاری از میلیون ها آمریکایی که تاکنون دسترسی دارند مشکوک ، مشکوک یا به سادگی از آن بی اطلاع هستند.

این مبارزه در ویرجینیا بوده است ، که در اوایل ماه اوت اولین ایالتی بود که یک برنامه اعلان قرار گرفتن در معرض را ارائه می دهد. سه ماه بعد ، بارگیری برنامه ، معروف به Covidwise ، تقریباً یک دهم جمعیت حدود 8.5 میلیون نفری ویرجینیا بود.

جف استوور ، مشاور اجرایی کمیساریای بهداشت ویرجینیا ، مسئول Covidwise ، گفت: سیاسی کردن ویروس مانع تلاش برای افزایش پذیرش این برنامه شده است. وی گفت: “این به متقاعد كردن ویرجینیایی ها برای بارگیری و اجرای یك برنامه اعلان قرار گرفتن در معرض كه توسط دولت اداره می شود كمك نمی كند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>